Firma PSC  specjalizuje się w transporcie ciężarowym świadcząc usługi na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym.
Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego zlecenia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, punktualność oraz bogaty wachlarz usług logistycznych skierowanych do przedsiębiorstw, instytucji oraz biur, a także osób prywatnych.

Swoje usługi świadczymy niezawodnymi, nowoczesnymi pojazdami o ładowności 0,5 tony do 26 ton spełniające surowe normy ekologiczne dotyczące emisji spalin EURO 6.

Zatrudniani przez nas kierowcy charakteryzują się nabytym doświadczeniem, odpowiedzialnością i wysokimi kwalifikacjami, które stale podnosimy poprzez szkolenia i kursy. Personel zarządzający stanowi profesjonalny i wyszkolony w dziedzinie logistyki zespół, który stale dąży do wzbogacania swojej wiedzy.

Koncentrujemy się na najlepszych praktykach biznesowych w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Dzięki wykorzystaniu najnowszych środków transportu oraz indywidualnego podejścia do każdego zlecenia zapewniamy szybki, bezpieczny i terminowy przewóz.

Nawiązując współpracę z naszą firmą mają Państwo pewność, że powierzony nam towar dotrze zawsze na czas, oraz, że sprostamy nawet najcięższym zadaniom, a każdy transport potraktujemy priorytetowo.

Nasza firma zajęła 2 miejsce w prestiżowym konkursie „Wiarygodni w biznesie transportowym 2018” organizowanym przez CREDITREFORM